Afgelopen zaterdag 13 april vond op Sportpark Schenk de thuiswedstrijd van het eerste elftal plaats tegen Noord Veluwe Boys. Het zal menig bezoeker niet zijn ontgaan dat de laatste weken het eerste elftal gebruik kan maken van een groep zeer fanatieke jeugdige supporters. Deze groep genaamd de Ultra’s werden enige weken geleden door Supportersvereniging Groen-Wit al voorzien van een groot Ultra’s Spandoek en een heuse Ultra’s XXXL-vlag. Door een nieuwe genereuze sponsoring van Timmerbedrijf H.J. Boonen uit Hulshorst zijn de Ultra’s nu ook voorzien van 20 coole groen-wit geblokte support-vlaggen. Met de sponsoring is Timmerbedrijf H.J. Boonen dan ook de officiële vlagsponsor geworden van de S.V. ’t Harde Ultra’s. De ultras-commissie en sponsorcommissie bedanken dan ook Timmerbedrijf H.J. Boonen zeer hartelijk voor deze mooie geste. Als dank werd de sponsor een fraai boeket bloemen aangeboden.