Woensdag 1 mei 2019 is het weer zover. Dan organiseert S.V. ’t Harde i.s.m. Deen Supermarkt voor de 15e keer het G-Voetbaltoernooi. Iedereen is vanaf 09.30 uur van harte welkom op Sportpark ‘Schenk’ in ’t Harde.
Dit toernooi is een jaarlijkse happening waar zowel spelers, toeschouwers als vrijwilligers met veel plezier naar uitkijken. 
Het toernooi begint met 8 teams en tussendoor zal er nog gestreden worden om de penaltybokaal. 

Het programma ziet er als volgt uit:
09.35 uur Start toernooi
12.00 uur Lunch
13.00 uur Penaltybokaal
14.15 uur Feestelijke afsluiting met Franky Stardust
15.15 uur Prijsuitreiking

ok aan de toeschouwers is gedacht. De entree is gratis. Bij mooi weer kunnen de volwassen genieten langs de lijn en op ons terras. De kinderen kunnen genieten van de speeltuin. Het belooft dus weer een ware happening te worden!!!
Komt u ook? U bent van harte welkom.