Op donderdag 14 maart heeft het 60+ team deelgenomen aan een toernooi georganiseerd door PEC Zwolle United. Dit toernooi werd gehouden in de indoorhal op sportpark De Pelikaan in Zwolle. Een goede keus want het weer was bar en boos en we konden heerlijk binnen spelen op de 2 kunstgrasvelden. Tussen de middag een goed verzorgde lunch met een heerlijke kop soep. Al met al een zeer goed georganiseerd toernooi. De eerste wedstijd tegen Vitesse ’63 werd gewonnen met 5-0. De tweede wedstrijd tegen HHC ook met 5-0. Ook de derde wedstrijd gaf een goed resultaat want we wonnen met 4-1 van Zuidwolde. Hierna vielen we wat terug (waarschijnlijk overmoed) en verloren we met 3-1 van Roda Raalte in de eerste finale wedstrijd. De laatste finale wedstrijd werd weer gewonnen met 4-0 tegen PEC Zwolle 2. Toen werd het spannend of we eerste of tweede zouden worden. Gelukkig bleek ons doelsaldo voldoende te zijn voor de eerste plek. Tijdens de prijsuitreiking werd ons een prachtige mand met streekproducten uit het Vechtdal overhandigd en als team hebben we unaniem en zeer spontaan besloten om deze bij Harm Zanting langs te brengen die ziek thuis was en in gedachten met ons heeft meegevoetbald. Dit toernooi is zeker voor herhaling vatbaar.