In de laatste wedstrijd van de tweede periode speelt koploper S.V. ’t Harde zaterdag een thuiswedstrijd tegen hekkensluiter EZC’84 uit Epe.

De Epenaren beleven een zeer moeizaam seizoen. Waar men vorig jaar nog 28 punten behaalde, is het dit seizoen nog wachten op de eerste overwinning. Alleen in de derby tegen WZC Wapenveld werd een puntje gesprokkeld. In de thuiswedstrijd tegen ’t Harde maakte EZC overigens een stugge indruk en wonnen de groen-witten nipt met 3-2. Die uitslag was voor ’t Harde toen te mager om de eerste periodetitel te winnen. Zaterdag valt de beslissing in de tweede periode, maar daarin hebben de Hardenezen het niet in eigen hand. Zowel Elspeet als VEVO moeten dan punten verspelen. Belangrijker voor ’t Harde is dat de vorige week verstevigde koppositie behouden blijft. De afstand met Zeewolde, de tegenstander van volgende week, is nu drie punten.