In aflevering 4 van S.V. ’t Harde TV zijn de jonge presentatoren aanwezig bij de wedstrijd van het eerste elftal tegen WZC Wapenveld. Voorafgaand aan deze wedstrijd werd het logo van de onlangs opgerichte S.V. ’t Harde Ultra’s onthuld met de overhandiging van een XXL spandoek en vlag door de Supportersvereniging Groen-Wit. Tim en krijn interviewen onder andere de Ultra’s, het bestuur van de Supportersvereniging en enkele ‘oude supporters’.

Aflevering 4 staat Nu online en is NU te bekijken! Klik hiervoor op de onderstaande afbeelding:

Alle video’s van S.V. ’t Harde TV kunnen gevolgd worden via het youtube kanaal klik daarvoor hier ! Abonneer dan op het S.V. ’t Harde Tv kanaal en like de video’s! Ook zijn alle video’s terug te vinden op de nieuwe pagina op www.svtharde.nl/svthardetv

Veel kijkplezier! Volg S.V. ’t Harde TV nu ook op instagram:


Hieronder vindt u eerdere afleveringen:

https://youtu.be/OU2E8h07gVU