Alle gasten, leden, sponsoren en andere belangstellenden ontvangen bij het bezoeken van een thuiswedstrijd van ons eerste elftal een programmaboekje. Vanaf afgelopen zaterdag is het anders gegaan.

Uiteraard willen wij iedereen blijven informeren over de wedstrijd, informatie over de tegenstander, pupillen van de week, bal- en wedstrijdsponsor, maar we gaan dit in een ander jasje steken.

Het programmaboekje wordt iedere donderdag voorafgaand aan een thuiswedstrijd van het eerste elftal verstuurd via de mail. Ook vind je op ons sportpark op verschillende plaatsen een QR code waarmee je op een makkelijke manier het programmaboekje kan openen op je mobiele telefoon.

Mocht je het programmaboekje niet hebben ontvangen via de mail en dat wil je alsnog? Dan kun je je emailadres achterlaten via pr@svtharde.nl. Vanaf de volgende thuiswedstrijd, ontvang je dan het programmaboekje in je mailbox.