Op vrijdag 22 februari 2019 is de jaarlijkse voetbalquiz weer aan de beurt. De wat latere berichtgeving heeft te maken met de vorige week gehouden pub-quiz en de ervaring leert dat de meeste kandidaten zich in de laatste 2 weken pas opgeven.

De kans om de quiz te winnen is groter dan ooit. 5-Voudig winnaar René van ’t Goor heeft aangegeven niet deel te nemen aan de quiz. Dus geef je op en maak kans om je cv uit te breiden met deze unieke titel.

Als organisatie nemen we één duidelijk standpunt in dat iedere deelnemer lid moet zijn van s.v. ’t Harde. We spelen uiteraard weer met koppels en zoals doen gebruikelijk is de laatste vrijdag van februari weer de speeldata.

We starten vrijdag 22-02-2019 om 19.30 uur, inloop vanaf 19.00 uur. Opgeven kan via voetbalquiz@svtharde.nl. Wil je een app sturen kan dit via 06- 30804641 of 06-53598023.
Graag het verzoek om je z.s.m. op te geven, zodat er zicht is op het te verwachten aantal deelnemers.

De inschrijving bedraagt € 5.00 p.p.

We rekenen weer op de vaste deelnemers en hopen uiteraard vanuit de jeugd dat er wat meer belangstelling aanwezig is.

We zien jullie graag op de 22e.

Mannus van de Schootbrugge.
Organisatie voetbalquiz.