De voetbalschool van S.V. ‘t Harde is alweer een paar weken in het nieuwe jaar aan de gang. Onder leiding van Arie Paauwe en Kars Schepers worden de kinderen flink uitgedaagd.

De kinderen leren niet alleen tegen een bal trappen, maar oefenen ook hun motoriek. Door allerlei baloefeningen krijgen ze dit onder de knie. Uiteindelijk eindigen ze altijd met een partijtje voetbal. Heerlijk die fanatieke kinderen.

Lijkt het je ook wat voor jouw kind? Laat hij/zij dan gerust een keertje meedoen! Iedereen in de leeftijd van 4 tot en met 6 jaar is van harte welkom bij onze voetbalschool. En het kost helemaal niets.
Iedere woensdagmiddag beginnen we om 15.30 uur in MFC Aperloo. (Let op: woensdag 23 januari beginnen we éénmalig om 15.00 uur). En uiteraard kan iedereen naar de kinderen komen kijken. Er is plek genoeg op de tribune!