Vorige maand presenteerde S.V. ’t Harde zich met haar eerste aflevering van S.V. ’t Harde TV. Deze eerste video werd onwaarschijnlijk goed bekeken, tot nu ca 1100 keer. De vele reacties waren uitsluitend positief en inspireerde de jonge makers Tim en Krijn enorm bij het maken van de volgende aflevering.

Deze tweede video is onlangs opgenomen bij het gehouden kersttoernooi. De vrijwilligers van de toernooicommissie stonden hierbij centraal en  zijn stevig ondervraagd. Ook diverse spelers en toeschouwers werden onderworpen aan de nodige interviews.

Aflevering 2 staat Nu online en is te bekijken! Klik hiervoor op de onderstaande afbeelding:

Alle video’s van S.V. ’t Harde TV kunnen gevolgd worden via het youtube kanaal klik daarvoor hier ! Abonneer dan op het  S.V. ’t Harde Tv kanaal en like de video’s! Ook zijn alle video’s terug te vinden op de nieuwe pagina op www.svtharde.nl/svthardetv

Veel kijkplezier! Volg S.V. ’t Harde TV nu ook op instagram:
Hieronder vindt u eerdere afleveringen:

https://youtu.be/OU2E8h07gVU