Het bestuur en de sponsorcommissie van S.V. ‘t Harde zijn zeer verheugd om te kunnen meedelen dat Wencop Hoveniers uit Barneveld bordsponsor geworden is van S.V. ‘t Harde. Hierbij bedanken het bestuur en de sponsorcommissie van Wencop Hoveniers voor deze nieuwe sponsoring. Onlangs werd de sponsorovereenkomst getekend en het nieuwe reclamebord langs het hoofdveld op Sportpark Schenk officieel in gebruik genomen.

 

Wencop Hoveniers

Wij zijn een landelijk werkende hovenier en vanaf 1980 werkzaam op het gebied van realisatie en onderhoud van tuinen en buitenruimten voor privé, semi publiek en publieke ruimten. Onze kracht is de persoonlijke benadering, ondanks dat we circa honderd enthousiaste medewerkers in dienst hebben. Wij delen graag onze kennis en ervaring met onze opdrachtgevers. De beleving van de tuin wordt vooral bepaald door het `groen` en dat is ons vak. Wij houden van ons vak. Al onze medewerkers hebben groene vingers; het is onze passie. Een eigen kijk op het groene vak, aanleggen van een tuin is één… Wencop realiseert uw tuin met het oog op de toekomst! Vooral ten aanzien van de beplantingen, want uw wensen kunnen veranderen. Belangrijk is dat het toekomstbeeld van de tuin helder voor ogen staat. Concreet betekent dit dat bomen moeten kunnen uitgroeien tot een volwassen boom. Daarbij is de plaats bij aanplant en grondsoort heel bepalend. Kennis en ervaring gaan bij wencop samen Uiteindelijk gaat het ons erom dat u elke dag van de tuin geniet, dan zijn wij tevreden over ons werk.

Wencop Hoveniers
Wencopperweg 64
3771 PP Barneveld
0342 416 501

wencop@wencop.nl

www.wencop.nl