Afgelopen zaterdag 1 september heeft Gerwin Stoel, van Thijsstoel.nl, zijn handtekening gezet onder een vernieuwd Stersponsorcontract. Tijsstoel.nl is al een aantal jaren een trouwe sponsor van de vereniging. Angelique Veer heeft namens de sponsorcommissie van S.V. ‘t Harde Gerwin Stoel een fraai boeket bloemen mogen overhandigen. Hierbij gaat de dank uit naar de sponsor voor deze mooie sponsoring.

   

THIJSSTOEL.NL Wezep nieuw en gebruikt Witgoed bestaat sinds 10 jaar en heeft de afgelopen jaren een flinke groei doorgemaakt. De focus ligt op het verhandelen van zowel nieuw als gebruikt witgoed, zoals koelkasten, wasmachines, drogers, kookplaten, ovens, fornuizen, magnetrons, vaatwassers en vriezers. Ook voor inbouwapparatuur kunt u hier terecht. In principe kunnen wij alle merken leveren. Op voorraad hebben wij o.a. Bosch/Siemens e.a. bekende merken. THIJSSTOEL.NL heeft steevast circa 300 apparaten op voorraad en verzorgt zijn eigen inkoop. De prijzen zijn zeer scherp. Alle apparaten zijn via internet te bekijken, ook is er een showroom waar de apparaten te zien zijn. 

Op dit moment werken in het bedrijf 5 parttimers, die de administratie, verkoopacquisitie en distributie van de goederen verzorgen. Dagelijks, ook op zaterdag, kunnen wij de apparaten bezorgen en installeren in Zwolle en omgeving.

Het Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen zit diep geworteld in dit bedrijf. Het afval wordt gescheiden, er wordt gebruik gemaakt van aardwarmte in het pand, witgoed wordt hergebruikt en er is een 55+’er in dienst en iemand met afstand tot de arbeidsmarkt. Het bedrijf zit aan de Rondweg in Wezep. Ook op maandag en donderavond kunt u hier terecht. Een stukje extra service dat ze bieden is dat, tegen meerprijs, ze o.a. ook apparaten inbouwen en installeren.

 

 

 

Rondweg 70
8091XK Wezep

info@thijsstoel.nl
www.thijsstoel.nl

038 – 376 16 52
06 – 411 734 96