1. Coördinator dames/meisjes voetbal

Voor onze dames/meisjes afdeling zijn wij op zoek naar iemand die samen met Rosalie Brink (TC) de spin in het web wil zijn als het gaat om dames/meisjesvoetbal. We spelen aankomend seizoen met 3 jeugdteams en 1 seniorenteam.

Taken coördinator:

–           Bewaken aantallen van de jeugdteams op wedstrijddagen

–           Voorzitter leidersoverleg

–           Aanspreekpunt voor de leiders

–           Aanspreekpunt voor ouders

–           Ondersteuning bij samenstellen jeugdteams

 Heb je affiniteit met voetbal en vind je het leuk om in teamverband te werken aan het optimaliseren van deze tak van het voetbal binnen de vereniging. Ben je daarnaast flexibel en ben je een beetje stressbestendig…. Dan is deze functie wellicht iets voor jou!!

 

  1. Wedstrijdbegeleider DAMES-1

Voor ons dames team zijn we op zoek naar een wedstrijdbegeleider. Rosalie Brink is de trainster maar omdat zij zelf voetbalt (bij Be Quick’28) hebben we iemand nodig die het team op de zaterdag voorziet van de nodige aanwijzingen en de wissels doorvoert. Ben jij iemand die wel een beetje ‘kijk’ op het spelletje heeft en wil je wat betekenen voor het dames voetbal… Dan is dit echt een functie voor jou. Je werkt in een prima team met uitstekende begeleiding……

 

Heb je vragen over één van de beide vacatures, bel of mail gerust.

Rosalie Brink (06 1433 5711)

 

Voor vragen kun je terecht bij Rosalie Brink of ondergetekende!

Met vriendelijke groet,

Edwin van Egteren
(hoofd TC)

Bel:      06 27390286
Mail:   Tc@svtharde.nl