Zaterdag 30 juni aanstaande organiseert S.V. ‘t Harde voor de 6e keer haar jaarlijkse bedrijventoernooi. Voor deze editie hebben zich 16 sportieve bedrijven ingeschreven. Zij zullen met elkaar strijden om de fel begeerde wisselbeker. De wedstrijden zullen zaterdag starten om 10:00 en duren tot ongeveer halverwege de middag. Hierbij nodigen wij iedereen uit om de voetballers te komen aanmoedigen.

De volgende teams zullen hun opwachting maken:

Audiotricz
Bakker Bestratingen
Bakkerij Grootkarzijn
Boni Supermarkten
Contento massages
Deen Supermarkten
Franken Dakkapellen & Gevels
Fruitbox Online
Jelier-Gevelliften
Joyce Bloembinderij
Kattenberg Verhuizingen
Mode en Sporthuis Ten Cate
P.G.A Transport
Shellstation J. van der Vegte BV
TMI-Bosch
Van Klompenburg Hekwerken en Beveiliging

Speciaal voor deze dag zal het terras op Sportpark Schenk worden uitgebreid en zullen de bar en keuken in de kantine de gehele dag geopend zijn. De weersvoorspelling voor zaterdag ziet er fantastisch uit. Het beloofd een geweldige dag te gaan worden waarbij er als muzikale omlijsting een live DJ aanwezig zal zijn. Voor de kinderen zullen er gedurende de dag een springkussen en een pannakooi worden opgesteld.

Graag tot ziens op 17 juni bij het Bedrijventoernooi van S.V. ‘t Harde op Sportpark Schenk.