Op de familiedag zal de slotact voor de jeugd een freestyle clinic zijn. Vanaf 16.30 uur zal freestyler Nick zijn kunsten laten zien aan de vereniging om aansluitend met de spelers, die zich hebben opgegeven, het veld op te gaan om een paar trucjes te oefenen.

We hebben vier clinics ingepland van 20 minuten. Om hierin een beetje structuur te krijgen in de deelname, ontvangen de spelers een polsbandje met een kleur. De kleur staat voor het (geplande) aanvangstijdstip van de clinic. De polsbandjes ontvangen de spelers van hun begeleider tijdens het voetbaltoernooi.

Onderstaand is het tijdschema van de clinics per kleur aangegeven.

16.30 uur Start clinics freestyler
16.35 uur Clinic 1 Kleur rood
16.50 uur Clinic 2 Kleur blauw
17.15 uur Clinic 3 Kleur groen
17.40 uur Clinic 4 Kleur geel

Freestyler Nick maakt onderdeel uit van het team van Joshua Agteres. Voor meer info over het werk van Joshua (zien onderstaande foto) kun je terecht op: http://freestylerjosh.nl

Afbeeldingsresultaat voor Freestyler voetbal josh