De roosters voor de Hemelvaartsmarkt zijn rond en ze kunnen hier op de website worden ingezien. Alle mensen die hebben aangegeven mee te willen helpen zijn op de lijst ingevuld. Bij deze alvast bedankt voor jullie hulp.

Op het Hemelvaart-rooster kan je zien wanneer je wordt verwacht en wat jouw taak is. Het rooster zal ook in de kantine worden opgehangen en je kan het rooster ook vinden in het website-menu onder S.V. ‘t Harde / Kantine/Kantine roosters.

Eigenlijk zijn we alleen nog op zoek iemand die Jelske Fikse tussen 15:30 en 17:00 uur zou willen assisteren bij de muntverkoop. Jelske zit nu alleen in de kassa maar het werkt net wat handiger met twee personen.

Lijkt je het leuk om Jelske te assisteren? App, SMS of bel dan even met Erwin Verwoerd, tel. 06 – 30441224. Tot 10 mei op de Hemelvaartsmarkt!

Erwin Verwoerd,
06 – 30441224