De roosters voor de Hemelvaartsmarkt zijn nagenoeg rond. We zijn alleen nog op zoek naar twee mensen die ons uit de brand willen helpen door op Hemelvaartsdag achter de kassa plaats te nemen en breekmunten te verkopen. Met jou achter de kassa is iedereen verzekerd van een vlotte service en kan de markt weer een groot succes worden.

We zijn concreet nog op zoek naar 2 personen die samen tussen 14:00 en 17:00 achter de kassa willen zitten. Jullie mogen deze tijd gezellig met z’n tweeen achter de kassa zitten maar als je dit te lang vindt mag je ook na elkaar deze periode invullen.

Is meehelpen achter de kassa moeilijk? Nee hoor, één breekmunt kost één euro en ze worden in velletjes afgeleverd, dus iedereen die kan tellen kan dit werk doen!

Lijkt je het leuk om ons te helpen ? App, SMS of bel dan even met Erwin Verwoerd, tel. 06 – 30441224.Tot 10 mei op de Hemelvaartsmarkt!

Erwin Verwoerd,
06 – 30441224