Zoals elk jaar zijn er voor de Hemelvaartsmarkt weer vele vrijwilligers nodig. Gelukkig zijn velen van jullie elk jaar weer bereid om een bijdrage te leveren om de markt tot een succes te maken.

Inmiddels hebben diverse mensen zich al spontaan gemeld en vanavond zal contact opgenomen worden met alle resterende vrijwilligers die de afgelopen jaren op een of andere manier bij de Horeca op de markt betrokken waren.

Mensen die met Hemelvaart dus achter de bar staan, patat bakken, eten of drinken verkopen, broodjes smeren, koffie zetten, muntjes verkopen, voorraad bijvullen, markt inrichten, troep opruimen etc, zullen vanavond weer worden ingedeeld in het Horeca rooster.

Als het goed is hebben we van alle mensen die de afgelopen jaren meededen het telefoonnummer verzameld. Mochten we jouw per ongeluk zijn vergeten of niet kunnen bereiken en wil je dit jaar ook graag meehelpen bij de Horeca op de markt, neem dan zelf even contact op met Erwin Verwoerd, tel. 06-30441224.

Erwin Verwoerd