De TC is buitengewoon verheugd te kunnen melden dat het een waardige opvolger voor Peter van Hulsteijn heeft gevonden als keeperstrainer van de selecties. Eibert Leusink zal zijn huidige rol als keeperstrainer bij de jeugd en van het G-team inruilen voor dezelfde functie bij de selecties.
Eibert is uiteraard een zeer bekend gezicht binnen de vereniging. In de jaren ’80 van de vorige eeuw verdedigde ‘kleine Eibert’ met verve het doel van ons vlaggenschip. De ‘ouderen’ onder ons herinneren zich het kampioenschap in Hattem tegen Hatto-Heim nog als de dag van gisteren (1986). Eibert stond als keeper, maar later ook als trainer, bekend om zijn enthousiasme en gedrevenheid. Hopelijk kan Eibert deze eigenschappen overbrengen op onze keepers en overige keeperstrainers.

We wensen Eibert veel succes en plezier toe in zijn nieuwe functie!

Namens de Tc,
Edwin van Egteren