Claire Voorn zal met ingang van het nieuwe seizoen het stokje overnemen van Wim van Hilst als verzorger van de A- en B selectie van de Sv ’t Harde.
Wim heeft bij de Tc aangegeven te stoppen vanwege prettige privéomstandigheden en dat respecteren wij uiteraard.

De TC heeft snel kunnen handelen omdat Claire geen onbekend gezicht is binnen de vereniging. Bijna elke week is ze op het sportpark om haar broertje, Quinten Turubasa, aan te moedigen bij ons vlaggenschip. Claire is 23 jaar en studeert (hopelijk) dit jaar af als fysiotherapeut. Haar eindstage loopt ze momenteel bij Louwen en Muilwijk in ’t Harde.
Claire wil zich na haar studie graag verder ontwikkelen en een rol als verzorger, maar zeker ook als hersteltrainer, past daarin perfect.

Wij wensen Claire heel veel succes in haar nieuwe functie en wensen Wim veel succes bij zijn nieuwe uitdagingen. Hopelijk geeft de selectie Wim een prachtig afscheid door het seizoen succesvol af te ronden.

Namens de TC,
Edwin van Egteren