Het bestuur en de sponsorcommissie van S.V. ‘t Harde zijn zeer verheugd om te kunnen meedelen dat Jan Bakker Fourages, Mest, Aardappelen en Transport bordsponsor geworden is van de vereniging. Hierbij bedanken het bestuur en de sponsorcommissie van S.V. ‘t Harde Jan Bakker voor deze nieuwe sponsoring. Onlangs werd het nieuwe reclamebord langs het hoofdveld op Sportpark Schenk officieel in gebruik genomen.

Jan Bakker is met een breed assortiment aan producten en diensten actief in de agrarische sector en voedingsmiddelenindustrie. Wij verhandelen alle soorten ruwvoeders, bijproducten, vloeibare restproducten en mest. Ook voor de in- en verkoop van alle soorten aardappelen willen wij graag uw handelspartner zijn. Dit alles wordt ondersteund en uitgevoerd door onze goed uitgeruste transport- en logistiek afdeling.

Onze transport- en logistiek afdeling is daarnaast ook actief in de grond-, weg- en waterbouw sector. Zoals onder andere met asfalt-, zand- en bouwmateriaaltransporten.

Jan Bakker
Zuiderzeestraatweg 245
8096 BK Oldebroek

T. +31 (0) 525 – 633064
F. +31 (0) 525 – 633646
E. info@janbakker.nl

https://www.janbakker.nl/