Maandagavond 29 januari is er een belteam vanuit S.V. ‘t Harde gestart met het bellen van alle spelende leden of ouders van spelende leden.

S.V. ‘t Harde is in de gelukkige omstandigheid dat het over veel vrijwilligers beschikt. Helaas komen wij op een aantal cruciale functies vrijwilligers tekort. Dit tekort moet spoedig opgelost worden, anders komen wij als club voor een aantal lastige problemen te staan. Geen scheidsrechters meer voor wedstrijden, waardoor wedstrijden niet meer door kunnen gaan. Geen bar- of keukenvrijwilligers op de zaterdag, waardoor een kantine niet open kan en wij als vereniging de broodnodige inkomsten gaan missen.

Deze actie is het begin van aantal acties om het leger van vrijwilligers groter te maken, zodat wij als vereniging de normale faciliteiten kunnen bieden en de werkzaamheden kunnen verdelen over meerdere schouders.