In de Champions League spelen… Het is de droom van iedere voetballer/voetbalster. Bij S.V. ’t Harde gaat het wederom gebeuren. Zaterdag 21 oktober is de 2e speelronde van de Safanto mini Champions League.

Jongens en meisjes van 4 of 5 jaar mogen gratis deelnemen aan dit unieke evenement. De toekomstige sterren spelen in tenues van Bayern München, Paris Saint-Germain, Real Madrid of Barcelona. De wedstrijden worden uiteraard gespeeld op het hoofdveld van de S.V. ’t Harde.

Na het daverende succes van de 1e speelronde hopen we dat nog meer spelers en speelsters hun talenten willen komen laten zien….

Wanneer: Zaterdag 21 oktober
Hoe laat: Zorg dat je rond 10.15 aanwezig bent zodat de kinderen om 10.30 uur omgekleed op het veld staan, het is rond 11.15 uur afgelopen.
Voor wie: Jongens/meisjes van 4 of 5 jaar. Dus spelers van voetbalschool, maar ook andere toppers zijn van harte welkom
Opgeven bij: Anne-Frida Savelsberg 06 4894 9806 / voetbalschool@svtharde.nl

Zorg dat je erbij bent om mee te spelen of om de spelers aan te moedigen.

Reacties via Facebook