De mannen van S.V. ‘t Harde JO19-1 zijn voorzien van mooie nieuwe presentatie shirts om te dragen voor en na de wedstrijden. Deze shirts zijn aangeboden door PGA Transport uit ‘t Harde. De vereniging bedankt dan ook de heren van PGA Transport voor deze mooie sponsoring. Mark Timmers overhandigde namens de sponsorcommissie aan Gerrit Leusink van PGA Transport een mooi boeket bloemen.

PGA Transport:
De activiteiten van P.G.A. Transport vinden (onder andere) plaats in de branche: Goederenvervoer over de weg (geen verhuizingen). Deze branche heeft als hoofdcategorie: ‘Vervoer en opslag’ en is in dit geval verder onderverdeeld in: ‘Vervoer over land’, met subcategorie ‘Goederenvervoer over de weg’. Het bedrijf begonnen in maart 2009 rijdt met 2 vrachtwagens voor Verheul Transport uit Twello en met 1 vrachtwagen voor Jan Bakker Transport uit Oldebroek. In de wintermaanden rijdt er 1 vrachtwagen voor W. van Kommer uit Barneveld. Momenteel wordt er hard gewerkt aan de nieuwe auto van PGA Transport waarmee het bedrijf haar vloot dus zal uitbreiden naar 4 Scania auto’s.

P.G.A. Transport

www.pgatransport.nl