De laatste weken zijn er een aantal mutaties geweest binnen de Technische Commissie. Wilco Oosterbos heeft helaas aangegeven geen tijd te hebben voor een rol in de TC. Zijn functie, als TC senioren, is op dit moment nog vacant. Totdat er een geschikte kandidaat gevonden is, vervult ondergetekende een dubbelfunctie.

Jacco Langstraat is aan de Technische Commissie toegevoegd. Hij gaat samen met Marc Brink de jeugd doen. Voor Marc was het te veel om dit alleen bol te werken dus zijn we erg blij met de komst van Jacco.

Jos Tijssen wordt als coördinator JO11 en JO9 vervangen door Arjan van Driesten. De multifunctioneel inzetbare Jos gaat zich bezighouden met Talento/scouting, waarvoor onze hartelijke dank. Tevens zijn we zeer content met de entree van Arjan als coördinator.

Dat waren de mutaties…..

Groet,

Edwin van Egteren
Hoofd TC