Na afwezigheid van enkele seizoenen kan S.V. ’t Harde Bouwbedrijf Salverda weer verwelkomen als sponsor van de vereniging. Als bordsponsor zal het bouwbedrijf zich weer aan S.V. ’t Harde verbinden. De sponsorcommissie en het bestuur van S.V. ’t Harde bedanken Bouwbedrijf Salverda voor deze sponsoring.

Salverda is al meer dan 60 jaar een betrouwbare partner op het gebied van nieuwbouw van woningen en utiliteitsprojecten, onderhoud en renovatie voor woningcorporaties alsook bedrijfspanden en hotels, betonbouw en betonrenovatiewerkzaamheden.

Binnen de organisatie staan Mens, Techniek en Verbinding centraal. De medewerkers zijn het gezicht van Salverda en zijn vaak al tientallen jaren bij het bedrijf in dienst. Salverda werkt oplossingsgericht, waarbij ze anticiperen op vragen van hun relaties. Haar betrokken bouwers maken het verschil.

Salverda maakt deel uit van het familiebedrijf De Schagen Groep.

Bouwbedrijf Salverda BV  “Samen maken we morgen”
0525 – 65 16 66
info@salverda.nl
www.salverda.nl

Bezoekadres
Industrieweg 13
8084 GS ‘t Harde

Postadres
Postbus 4
8084 ZG ’t Harde