Stersponsor Machine Verhuur Oosterwolde heeft het sponsorcontract verlengd tot en met 2020. MVO, zoals het bedrijf afgekort ook wel bekend staat, is na de afgelopen periode van drie jaar opnieuw Stersponsor geworden, van 2017 tot en met 2020. Op 9 september j.l., werd het nieuwe contract ondertekend op Sportpark Schenk door sponsor dhr. H. van ’t Hof en sponsorcommissielid Jan van der Vegte. Als dank en blijk van waardering werd de sponsor een mooie boeket bloemen aangeboden.

Machine Verhuur Oosterwolde is een jong en dynamisch bedrijf met personeel dat u vakkundig advies kan geven. Machine Verhuur Oosterwolde heeft een zeer breed verhuurprogramma met bouwmachine’s maar ook voor land- en tuinbouw. Hierbij moet u denken aan boormachine’s, zagen voor steen en hout, hoogwerkers, liften, steigers, compressors, aggregaten, kachels, bouwdrogers, hogedrukreinigers, aanhangwagens, trilmachine’s, stenenknippers, houtversnipperaar, houtkloofmachine, bladblazers, heggenschaar, kuilfrees en veewagen. Dit is nog maar een kleine greep uit ons assortiment. ‘Op onze website www.machineverhuuroosterwolde.nl vind u al onze machines. Het professionele en enthousiaste personeel van Machine Verhuur Oosterwolde staat klaar om u te adviseren’.

Machine Verhuur Oosterwolde
Oostendorperstraatweg 90
8097 PN Oosterwolde
telefoon: (0525) 62 12 80
www.machineverhuuroosterwolde.nl
info@machineverhuuroosterwolde.nl