Het bestuur en de sponsorcommissie van S.V. ‘t Harde zijn zeer verheugd om te kunnen meedelen dat Autoglas de Veluwe uit Elburg Plus-sponsor geworden is van de vereniging. Op zaterdag 9 september j.l. hebben Engelbert Groothuis van Autoglas de Veluwe en sponsorcommissielid Mark Timmers van S.V. ‘t Harde het sponsorcontract ondertekend. Hierbij bedanken het bestuur en de sponsorcommissie van S.V. ‘t Harde Engelbert Groothuis voor deze sponsoring. Ook werd het nieuwe reclamebord langs het hoofdveld op Sportpark Schenk officieel in gebruik genomen.

Autoglas de Veluwe kan uw autoruit op een vakkundige manier repareren of vervangen. Mocht u een ster of barst in uw ruit constateren, neem dan snel contact op. Autoglas de Veluwe is een erkend bedrijf en werkt samen met vrijwel alle verzekeraars. Indien u geen ruitverzekering hebt gelden er speciale lage tarieven op vertoon van uw club pas.

Het Autoglas De Veluwe Team staat klaar voor u, om uw ruitschade zo snel mogelijk te verhelpen!

Autoglas de Veluwe, Broeklandstraat 2 a, 8082AE Elburg. (ind. terrein Broeklanden, bij Dickhof autoschade),
Tel +31(0)525 655 984
Mob +31(0)621 223 596
Web www.autoglasdeveluwe.nl
E-mail autoglas.veluwe@kpnmail.nl