Ce sont les meilleures equipes
Es sind die allerbesten Mannschaften
The main event
Die Meister
Die Besten

Les grandes equipes
The champions!
Une grande reunion
Eine große sportliche Veranstaltung

The main event
Ils sont les meilleurs
Sie sind die Besten
These are the champions

In de Champions League spelen…. Het is de droom van iedere voetballer/voetbalster. Bij S.V. ’t Harde gaat het gebeuren. Zaterdag 23 september is de grote kick-off van het SAFANTO mini Champions League avontuur.

Jongens en meisjes van 4 of 5 jaar mogen gratis deelnemen aan dit unieke evenement. De toekomstige sterren spelen in tenues van Bayern München, Paris Saint-Germain, Real Madrid of Barcelona. De wedstrijden worden uiteraard gespeeld op het hoofdveld van de Sv ’t Harde.

Wanneer: 23 september
Hoelaat: 10.00 uur omgekleed zijn (voor de foto sessie), het is omstreeks 11.15 uur afgelopen.
Voor wie: Jongens/meisjes van 4 of 5 jaar van de voetbalschool, maar ook andere toppers zijn van harte welkom!
Opgeven bij: Anne-Frida Savelsberg 06 4894 9806 / voetbalschool@svtharde.nl

Zorg dat je erbij bent om mee te spelen of om de spelers aan te moedigen.

Met sportieve groet,
Edwin van Egteren