Afgelopen dinsdag 12 september heeft Gerrit de Boer, eigenaar van Makelaars- & Hypotheekkantoor De Boer, zijn handtekening gezet onder een vernieuwd Stersponsorcontract. Mark Timmers heeft namens de sponsorcommissie van S.V. ‘t Harde Gerrit de Boer een fraai boeket bloemen mogen overhandigen. Hierbij gaat de dank uit naar de sponsor voor deze mooie sponsoring.

Makelaars- & Hypotheekkantoor De Boer met vestigingen in Nunspeet, Doornspijk, Elburg en Lelystad is een veelzijdig, laagdrempelig kantoor dat bemiddelt in aan-, verkoop, verhuur en taxaties van woonhuizen en bedrijfs-onroerend goed. “Daarnaast verzorgen wij taxaties en helpen wij u op het gebied van hypotheken en benodigde verzekeringen zoals inboedel-, aansprakelijkheid-, woonhuis- en rechtsbijstandverzekeringen. Wij voelen ons persoonlijk betrokken, denken met u mee en geven u een eerlijk advies wat het beste bij u en uw levenssituatie past. Recht door zee, nuchter en realistisch. Voor nu en in de toekomst. Bij een van de belangrijkste beslissingen in uw leven communiceren wij helder, maken zaken voor uw begrijpelijk en inzichtelijk, ontzorgen u volledig en vinden het vooral belangrijk dat u tijdens het overwegen en nemen van deze grote beslissing een goed gevoel heeft. De service van de Boer gaat ver” Makelaars- & Hypotheekkantoor de Boer vaart al ruim 70 jaar een stabiele koers. De combinatie van jongere en oudere generatie makelaars- & hypotheekadviseurs, werkzaam bij De Boer, zorgt voor actuele kennis en jarenlange praktijkervaring. Dat maakt dat elke klant -van jong tot “oud”- zich thuis voelt. ‘Thuis’ begint bij Makelaars- & Hypotheekkantoor de Boer. Meer informatie kunt u vinden op www.boerbv.nl

Makelaars- en Assurantiekantoor De Boer B.V. – Doornspijk

Zuiderzeestraatweg West 31
8085 AA Doornspijk
Tel: 0525 66 14 41
info@boerbv.nl

Oostendorperstraatweg 1
8081 RH Elburg
0525-687070
elburg@boerbv.nl

Laan 11
8071 JG Nunspeet
0341-258914
nunspeet@boerbv.nl

www.boerbv.nl