Dit seizoen start bij S.V. ’t Harde de mini Champions League. Dit zijn wedstrijdjes voor 4 en 5 jarige jongens en meisjes. Deze wedstrijdjes zullen plaatshebben op ons sportpark en vangen om 10.30 uur aan. De kinderen gaan in heuse Champions League tenues hun wedstrijdjes spelen. Uiteraard hopen en verwachten wij dat veel van onze voetbalschooldeelnemers hierbij aanwezig zullen zijn maar dat is geen voorwaarde. Je mag dus ook meedoen wanneer je bijvoorbeeld op woensdagmiddag (reguliere trainingsmiddag Voetbalschool) niet kunt. We zouden het zeer op prijs stellen wanneer u als ouder ook participeert tijdens deze ochtenden door bijvoorbeeld een team te coachen.
Voor wie? 4 en 5 jarige jongens en meisjes
Waar: Sportpark Schenk
Data: n.n.b.
Aanvangstijdstip: 10.30 uur
Duur: Maximaal een uur
Kosten: Geen

De reguliere voetbalschooltraining start op woensdag 30 augustus. Bij deze trainingen, die onder leiding staan van Bé Korf, zijn 3 jarigen ook welkom. Deze trainingen starten om 15.30 uur en duren 45 minuten. Hopelijk zien we u in grote getalen langs de lijn bij deze Champions League wedstrijden !!

Groet,
Edwin van Egteren