Vanwege enkele nieuwe ontwikkelingen binnen het veldvoetbal, is op dinsdag 29 augustus 2017 om 20:00 uur een informatieavond gepland in de kantine op het voetbalveld.

Tijdens deze avond zullen we onder andere de nieuwe app van de KNVB behandelen, waarbij het invullen door de scheidsrechter centraal zal staan. Daarnaast hebben we een leuke quiz over de spelregels en zullen we meteen de nieuwe spelregels doornemen.

Het is belangrijk dat je op deze avond je telefoon of tablet meeneemt. Hierop wordt de nieuwe app geïnstalleerd en daarnaast kunnen we de quiz digitaal spelen.

Via dit schrijven willen wij alle scheidsrechters èn belangstellenden uitnodigen. Dus: Ben je scheidsrechter of denk je eraan om dit te gaan doen, kom naar de kantine! Wij zien jullie graag verschijnen op de 29 augustus.

De scheidsrechterscommissie