Zaterdag 17 juni vond de vijfde editie plaats van het Bedrijventoernooi van S.V. ‘t Harde. Nadat aan het begin van de ochtend alle teams zich op sportpark Schenk hadden gemeld werd iedereen welkom geheten en het programma verder toegelicht. Alle omstandigheden om er een geslaagde dag van te maken waren aanwezig. De eerste wedstrijden werden gestart om 10:00 uur. Er werd gestreden in 3 poules van 5 teams. Na de goed verlopen poulefase speelden de teams aan het begin van de middag de nodige finales met als eindfinale de spannende wedstrijd tussen Bakkerij Grootkarzijn en Fysiotherapie Louwen Muilwijk. Na een gelijke eindstand was het het team van Fysiotherapie Louwen en Muilwijk welke de penalty’s het best wist te benutten. Hierdoor gingen zij voor de derde maal met de wisselbeker naar huis.

Het voetbal-gedeelte van de dag werd vervolgens afgesloten op het terras onder het genot van een hapje, drankje en live dj muziek. De organisatie wil hierbij nogmaals alle deelnemers, sponsoren maar toch ook zeker alle vrijwilligers bedanken voor hun bijdrage aan deze zeer geslaagde dag.

Uitslag Bedrijventoernooi 2017

1 Fysiotherapie Louwen en Muilwijk
2 Bakkerij Grootkarzijn
3 Fruitboxx Online
4 Joyce Bloembinderij
5 TMI Bosch
6 Mode en Sporthuis Ten Cate
7 Palm Tegel en Timmerwerk
8 Shell Van de Vegte
9 Spider Buster
10 Van ‘t Hul bestratingen
11 Franken Dakkapellen
12 Mogema
13 Roos Graveertechniek
14 Forca Fit
15 Contento Massages