Zaterdag 17 juni aanstaande organiseert S.V. ‘t Harde voor de 5e keer haar jaarlijkse bedrijventoernooi. Voor deze editie hebben zich 15 sportieve bedrijven ingeschreven. Zij zullen met elkaar strijden om de fel begeerde wisselbeker. De wedstrijden zullen zaterdag starten om 10:00 en duren tot ongeveer halverwege de middag. Hierbij nodigen wij iedereen uit om de voetballers te komen aanmoedigen.

Speciaal voor deze dag zal het terras op Sportpark Schenk worden uitgebreid en zullen de bar en keuken in de kantine de gehele dag geopend zijn. Het beloofd een geweldige dag te gaan worden waarbij
er als muzikale omlijsting een live DJ aanwezig zal zijn. Voor de kinderen zullen er gedurende de dag een springkussen en een pannakooi worden opgesteld.

Graag tot ziens op 17 juni bij het Bedrijventoernooi van S.V. ‘t Harde op Sportpark Schenk.