Hieronder volgende de indelingen van de (voorlopige) A- en B- selectie voor het seizoen 17/18.

Verder ook de indelingen van de overige senioren en 35+/45+. Wanneer er zaken niet kloppen, neem dan contact op met Wilco Oosterbos of ondergetekende.

Alvast een fijne vakantie toegewenst.

Namens de TC,
Edwin van Egteren

 

voorlopige A-selectie: voorlopige B-selectie:
?? (K) Jasper Hop (K)
Richard v/d Streek (K) Matthijs Engeltjes
Sam van Norel Dareck Schzubert
Arno Leusink Justin Bakker
Jordi Huenestein Arjan Vlieger
Michiel Vlijm Alwin Zieleman
Henrico Leusink Stijn Bosscha
Anoud Kamerbeek Nick van Dijk
Wesley v/d Roest Roy Oorthuizen
Quinten Turubassa Christiaan Palm
Hermen de Jager Sjoerd Bosscha
Menno van ‘t Hul Martijn Spierdijk
Peter de Valk Robert de Jong
Terence ten Brink Kevin Krooneman
Bram v/d Worp Lawrence Visch
Melvin Boender Arthur Giza
Bilal Bella Dinand Dekker
Wesley Huenestein Raymond Monsees
Arjan van Putten
Arjen Kwakkel
Henk Elskamp
Begeleiding: Begeleiding:
Egbert Kragt Stephan Nuesink
Rick Veldkamp Arjan van Driesten
Erik Nagelhout Maarten van Dijk
Albert van Os ??
Wim van Hilst
Peter van Hulsteijn
Aanvang wedstrijd: Aanvang wedstrijd:
15.00 uur 12.30 uur

 

3e Elftal: 4e Elftal:
Kevin van Renselaar Bert van Vleeren (K)
Arjan Elskamp Jim van Wijk (K)
Roland Brink Arjan Vlieger
Marcel Schenk Stefan Mienstra
Arnold Visch Jacco van Dam
Erwin Nagelhout Ferry van Geenen
Leroy van Veen Juval Willemsen
Robert Strijkert Marinus van ‘t Hul
Gerco Immeker Michael Jeensma
Alexander Stickers Hendrie van ‘t Oever
Lammert Pompert Richard Fikse
Peter van Dragt Roy Hoekerd
Rico Leusink Patrick de Graaf
Edwin van Egteren Beert Mensink
J.M. van de Schootbrugge Mark Brink
William Huenestein Andre van Egteren
Marc Tichelaar Hendrie van ‘t Ende
Hilbert Zanting
Arnold Struik
René van ‘t Goor
Begeleiding: Begeleiding:
Henk Margre Hendrie van ‘t Oever
Henry Strijkert Andre vanEgteren
Lammert Wittingen Rick van der Linde
Aanvang wedstrijd: Aanvang wedstrijd:
15.00 uur 12.30 uur

 

5e Elftal:   35+ Elftal:
Matthijs Brink R.J. van Gelder(K)
Patrick van Dam Fred Zanting
Henry Veldman Jan ten Napel
Ceryl van Loon Mark Timmers
Philip Docter Gijs v/d Ridder
Johan Brouwer Wilco Oosterbos
Derk de Wit Rene van ‘t Goor
Sander Vermeulen Gert-Jan Piksen
Jeroen Claessen Robert van Hulsteijn
Timo van Dijk Edwin van Egteren
Robert Bultman Mark Brink
Marc van ‘t Hul Henri Brink
Kasper Jendrzej Laurens v/d Vegte
Patrick Mulder Jacco Langstraat
Begeleiding: Begeleiding:
Johan Brouwer Wim Schuurman
Robert Bultman Mark Timmers
Aanvang wedstrijd: Aanvang wedstrijd:
15.00 uur Vrijdagavond

 

45+ Elftal:
Hilbert Zanting
Lammert Groothuis
Eric v/d Ouw
Mannes Vlieger
Jan Witter
Alex Groothuis
Henk van Putten
Herwin Leusink
Jan Hensen
Frank Samsen
Peter Olthuis
Begeleiding:
Marco de Mots
Tijmen Vlieger
Aanvang wedstrijd:
Vrijdagavond