Op zaterdag 17 juni zal het jaarlijkse bedrijventoernooi van S.V. ’t Harde weer plaats vinden. Inmiddels hebben zich al een aanzienlijk aantal teams ingeschreven. Er is nog plaats voor een aantal teams. Dus graag nodigen wij u uit om deze sportieve maar vooral gezellige uitdaging aan te aan. Belangstelling? Stuur uw mail naar sponsorcommissie@svtharde.nl

Het toernooi programma op zaterdag 17 juni zal er als volgt uitzien:

– Kantine op Sportpark Schenk geopend vanaf 09:00 uur.
– Teams aanwezig uiterlijk om 09:15 uur.
– Ontvangst met openng om  09:30 uur.
– Aanvang van het de eerste wedstrijden om 10:00 uur.
– Finale om ca: 15:00 uur
– Aansluitend informeel samenzijn in de kantine en op het terras onder het genot van een consumptie en borrelhap met Live DJ van BPM DJ op je Feest.
– Einde om 19:00.

De kosten voor deelname bedragen net als afgelopen jaren €50 (excl btw) per team (10spelers). Hiervoor ontvangt u:
– Toernooi-deelname met kans op mooie beker en wisselbeker van Roos Graveertechniek.
– Koffie bij ontvangst.
– 20 Consumptiemunten.
– NIEUW: Diverse koude hapjes verzorgd door De Vliegende Indo uit Wezep. In plaats van een bbq zal voor de liefhebbers van de warme hap de keuken geopend zijn tot ca 18:00 uur.

Natuurlijk hopen we op 17 juni op stralende weersomstandigheden. Het zal in ieder geval weer een fantastische dag gaan worden. Uiteraard zijn spelersvrouwen, kinderen en alle andere supporters ook van harte welkom. Voor de kinderen zal er een springkussen en een panna-kooi aanwezig zijn.