Volgende week is het weer zover: de jaarlijkse Hemelvaartsmarkt, de grootste van de Veluwe. De organisatie van de markt is zoals elk jaar in goede handen van de supportersvereniging. De organisatie van de horeca rondom de voetbalkantine wordt zoals elk jaar georganiseerd door een aantal enthousiaste medewerkers van de kantine.

Achter de schermen is er de afgelopen periode door deze leden hard gewerkt om de gehele Horeca rondom de kantine weer netjes te regelen. Inmiddels zijn de bestellingen de deur uit, zijn alle benodigdheden ingehuurd en is het personeel geïnventariseerd.

Op de website is vanaf heden een overzicht te vinden van wie wanneer wat gaat doen in en rondom de kantine. Benieuwd? dan kan je het Hemelvaart rooster raadplegen. Het rooster staat ook in het website-menu onder Kantine/Kantine roosters.

Heb je op- of aanmerkingen over het rooster? Neem dan contact op met Erwin Verwoerd (everwoerdnl@yahoo.com).